site templates free download

Teknolojilerimiz

Mobirise

IPACK

IPACK endüstriyel ihtiyaçlara ilişkin çözümlere yaklaşımımızı anlatan “Intelligent Packs” kavramlarının kısaltmasıdır. Marka bünyesindeki PLC’ler, transmitterler ve sensör grupları kullanılarak, değişik tipteki makina, sistem ve cihazların yakın ve/veya uzaktan izlenip, yönetilebilmesini sağlayacak çözümlerin toplamını ifade eder.

IPACK, Endüstriyel ihtiyaçlara yönelik geliştirdiğimiz mühendislik yaklaşımların ve bu konularda sahip olduğumuz bilgi birikiminin ve tecrübelerimizin paylaşım noktası ve hergün kendine değer katan, öğrenmekten ve yenilenmekten yılmayan bizlerin teknolojiyi hayallerle buluşturduğu platformdur.

Mobirise

KARF&SCOOT

KARF&SCOOT uzun ve titiz çalışılmış AR&GE süreçlerinin sonunda ortaya koyduğumuz; yanıcı,parlayıcı,patlayıcı ve zehirli endüstriyel ortamlarda, zorlu çevresel koşullarda problemsiz çalışıp, yüksek performans verebilen akıllı cihazlar ailesidir. KARF&SCOOT marka akıllı endüstriyel cihazlar, piyasadaki benzerleriyle kıyaslandıklarında, sahip oldukları üstün teknoloji, yüksek kapasiteli microcontrollerlar ve IOT uyumlu donanım ve yazılım altyapısıyla, mühendislik bakışımızdaki farkı ortaya koymaktadır.

Mobirise

İ.T.Ü. ICMD Laboratuvarı

2017 yılında İ.T.Ü Elektrik Elektronik Fakültesi bünyesinde kurduğumuz “Intelligent Condition Monitoring & Diagnostics” (ICMD) laboratuarı, hep olması gerektiğini savunageldiğimiz üniversite-sanayi işbirliğinin anlamlı bir örneğini teşkil eder.

ICMD Laboratuarında temel faaliyet konularımızdan da biri olan; uzaktan sensörler vasıtasıyla toplanıp bir merkeze iletilen verilerin analiz metodları ve bunu destekleyen akıllı yazılımlar üzerinde çalışılmakta bu sayede endüstride verimliliği artıracak,uzak mesafeden veri toplama ve tanı koyma süreçleri tasarlanmaktadır.

Durum İzleme ve Arıza Tanısı Laboratuvarı
 ICMD endüstriyel sistemlerdeki kritik süreçlerin izlenmesinde Türkiye'deki tek laboratuvar.

http://www.hurriyet.com.tr/egitim/itu-yapay-zekanin-pesinde-40706683

Mobirise

Yeni Nesil LNG Dolum Dispenserı

UESTCO tarafından tasarlanan Yeni Nesil LNG Dolum Dispenserı, maden araçları için ilk yakıt ikmal sistemi olarak devreye alındı. Aynı zamanda, Türkiye'nin ilk LNG dolum istasyonunda da hizmet vermektedir. Yeni Nesil LNG Dolum Dispenserının en göze çarpan özelliği, kullanıcıyı yakıt ikmali prosedürünün başından sonuna kadar yönlendiren kullanıcı dostu ekranıdır.