Mobirise

Enerjinize Yön Veriyoruz!

Uestco Enerji Sistemleri, endüstriyel enerji çözümleri başta olmak üzere ağırlıklı olarak Doğalgaz,LPG ve Endüstriyel Gazlarla ilgili sektörlerde, mühendislik, Ar&Ge, teknik danışmanlık, projelendirme, saha uygulamaları, teknik malzeme ve ekipman tedariği konularında
hizmet vermektedir.

12 Yıldır Enerjinize Yön Veriyoruz.

2006

Farklı Bak, Çözüm Üret ve Paylaş!

Uestco Enerji Sistemleri, 2006 yılında Tansu DESTANOĞLU ve Hakan AÇIKEL tarafından istanbulda kurulan bir “Mühendislik” firmasıdır. Yola “Farklı bak, çözüm üret ve paylaş!” mottosuyla çıkan Uestco, ülke sınırları içinde teknik anlamda proje, danışmanlık, uygulama alışkanlıklarının kısıtlı ve birbirini tekrar eder nitelikte oluşunu kırabilmek için, uzmanlaşma zaafları olan sektöre yeni bir deneyim kazandırmayı hedeflemiştir.

Kuruluşundan itibaren ağırlıklı olarak petrol ve gaz pazarında kendini gösteren firma, çok kısa bir süre içinde özellikle LNG sektöründe lider oyuncu haline geldi. Bu süre dahilinde yurt içinde ve dışında bir kısmı “ilk tasarım” olmak üzere LPG, LNG, CNG, BIOGAS&CHP gibi alanlarda yüzlerce endüstriyel uygulama projesine imza attı.

2008

Ülke Sınırları Dışında İlk Projemiz! 

Afganistan, Celalabad’da ISAF kontrolündeki askeri üssün LPG stoklama ve ikame proseslerinin projelendirilmesi ve implamantasyonu tamamlandı..

2010

IPACK Markası Hayata Geçiyor! 

2010 yılından itibaren neredeyse tamamen dışa bağımlı olunan elektronik ve endüstriyel otomasyon temel komponentlerini IPACK markası altında piyasaya sürerek %100 yerli işgücü ile Ar-Ge, Tasarım ve Üretim faaliyetlerini yürütmeye başladı.

2012

IPACK Bir Dünya Markası Oluyor!

Uestco, IPACK markasıyla piyasaya sürdüğü ve üretimini gerçekleştirdiği PLC, otomasyon, SCADA, çözümlerini sadece Türkiye'yle değil tüm dünya ile paylaştı. Uestco, 2012 yılından beri Fransa, İngiltere, Almanya, İtalya, Belçika, Hollanda, İspanya, Avusturya, Polonya, Hindistan, Rusya, Avustralya gibi ülkelere yerli üretim teknolojik ürün ihraç etmektedir,

Dünyanın bazı en büyük firmalarının ana otomasyon tedarikçisi haline gelmiştir. Türkiyede ve dünyada 2000'in üzerinde sahada IPACK markalı otomasyon çözümleri kullanılmaktadır.

2015

Türkiye'de Bir ilk !

2015 yılında Türkiye'de ilk,“0” emisyon LNG akaryakıt dispenserini tasarlayıp prototiplemiş bunu yaparken sahip olduğu multidisipliner mühendislik kültürünün tamamını kullanmıştır.

2016

Serbest Bölgede Tübitak İşbirliği.

2016 yılından itibaren TÜBİTAK MAM bünyesinde serbest bölgede yeni bir bölüm tesis etmiş ve orada da Ar-Ge faaliyetlerini sürdürmektedir.

2017 / 1

Üniversite Sanayi İşbirliği Başlar!

2017 yılında İ.T.Ü Elektronik fakültesi bünyesinde “Intelligent Condition Monitoring & Diagnostics” (ICMD) laboratuarını kurmuş ve hep olması gerektiğini savunageldiği üniversite-sanayi işbirliğinin anlamlı bir örneğini göstermiştir.

2017 / 2

Yeni Markamız Karf&Scoot!

Yanıcı, parlayıcı, patlayıcı endüstriyel atmosferlerde kullanılabilen akıllı cihazlar üretmek planına uygun olarak ürün tasarımlarını ve performans testlerini  tamamlayıp Karf&Scoot markasını yaratmış ve ilk ürünü olan ex-proof gaz dedektörlerini iç piyasada sahaya sürmüştür.

2018

İlk LNG Dolum Dispenseri Arfuel50 Sahada!

Worthington-Arıtaş firmasıyla yaptığı ortak girişim sonucu tasarımını ve imalatını tamamladığı Arfuel50 model akıllı LNG dispenserini Türkiye'de LNG ile çalışan ilk maden aracının dolumu projesinde devreye almıştır.

Neden Uestco?

Mobirise

ÇÖZÜM ODAKLIYIZ.

ÇÜNKÜ; Sizlere önerdiğimiz çözümler mutlaka verimlilik ve kazanç içermeli, önerilerimizde çözüm için gereken herşeyi mutlaka uyguluyor, gerekmeyen herşeyden sakınıyoruz.


Mobirise

YENİLİKÇİYİZ.

ÇÜNKÜ; araştırmayı seviyoruz. Aklımızda tek bir soruyla; "Daha iyisini nasıl yapabilirim?" diyoruz ve dünyadaki tüm trendleri takip ediyor, inovatif bakıştan vazgeçmiyoruz.


Mobirise

ÖĞRENMEKTEN YILMIYORUZ.

ÇÜNKÜ; sizler için hep daha iyiyi kurgulamak zorundayız, sürekli öğreniyoruz, dinamizmimizi buradan besliyoruz.Mobirise

DOĞAYA VE İNSANA DEĞER VERİYORUZ.

ÇÜNKÜ, ihtiyaçların sonsuz, kaynakların ise kısıtlı olduğunu biliyoruz, teknik yetkinliklerimizi doğaya ve insana yarar sağlamak için hizmetinize sunuyoruz.

Mobirise

KIRMIZI ÇİZGİLERİMİZ VAR.

ÇÜNKÜ; etik değerleri olmayan bir organizasyonun süreklilik arz edemeyeceğini biliyoruz. Müşterilerimizle ve tedarikçilerimizle olan ilişkilerimizi sadakat ve şeffaflık temeline oturtuyoruz. 

Mobirise

SADIK VE MUTLU BİR MÜŞTERİ PORTFÖYÜMÜZ VAR.

ÇÜNKÜ; Müşterilerimiz aynı zamanda iş ortaklarımız, kusursuz hizmet sağlayabildiğimiz ve sorunlarını çözebildiğimiz ölçüde hep birlikte kazanacağız.

Mobirise

... VE YAPTIĞIMIZ İŞİ ÇOK SEVİYORUZ.

ÇÜNKÜ, başarımızdan keyif almamızın ancak işimizi yücelterek, değer kattıklarımızın farkında olarak ve işimizi çok severek mümkün olacağının bilincindeyiz.

Adres

Tavukçu Yolu Caddesi, Başer Sok. No:26/B, Ümraniye, İstanbul

İletişim

Email: info@uestco.com
Phone: 0 216 314 56 57